Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Częste pytania i problemy
To jest drugi przykład strony typu Lista artykułów w kategorii. Porównaj tę stronę z listą artykułów Joomla! Start, aby zobaczyć, jak różny wygląd można nadać liście artykułów w kategorii dzięki wykorzystaniu parametrów pozycji menu.

W przypadku tej strony w parametrach pozycji menu zaznaczyliśmy opcję Ukryjw kilku elementach prezentacyjnych. Ukryliśmy narzędzia: Kolejność, Pokaż i Filtr, ukryliśmy nagłówki kolumn oraz kolumny Data, Autor i Odsłony

W tej kategorii nie ma tymczasem żadnych pozycji. Zapraszamy wkrótce!