Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

To Joomla!
Poznaj Joomla! - jego historię, możliwości i walory. Dowiedz się, jak stworzyć i prowadzić w Joomla! witrynę internetową.

To jest przykład strony typu Lista kategorii artykułów w sekcji. Kliknięcie nazwy kategorii otwiera stronę typu Lista artykułów w kategorii. Inną formą prezentacji artykułów w sekcji jest przegląd. Aby zobaczyć różnice między prezentacją sekcji artykułów w postaci listy i przeglądu, porównaj tę stronę ze stroną Joomla! Magazyn.

• Poznaj Joomla!  ( 11 pozycji )
    Dowiedz się, czym jest Joomla!, poznaj historię narodzin programu, rozważ jego walory i możliwości.

To jest przykład strony typu Lista artykułów w kategorii. Porównaj tę stronę z listą artykułów Częste pytania i problemy, aby zobaczyć, jak różny wygląd można nadać liście artykułów w kategorii dzięki wykorzystaniu parametrów pozycji menu. W przypadku tej strony pozostawiliśmy wszystkie domyślne ustawienia parametrów pozycji menu