Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Msze Święte
  w dni powszednie:

1700

w Niedziele:

 930; 1100 - dla dzieci i 1530

 

 

Mini Galeria

DSC_0011.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

II Niedziela Wielkiego Postu (17.03.2019r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny

 2.       Jutro będziemy przeżywać w naszej parafii DOBĘ EUCHARYSTYCZNĄ oraz 38 lat istnienia parafii. Program adoracji jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 700 a zakończenie następnego dnia w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP o godz. 700. W tym dniu będziemy się szczególnie modlić za ojców i opiekunów rodzin.

 3.       Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1630 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1500  a po nich Msza św. Zachęcam do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.

 4.       W Najbliższym czasie związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Mateusz Kutynia, zam. par. tutejsza i Kinga Jóźwik, zam. par. tutejsza. Zapowiedź druga.

Michał Wincenciak, zam. par. Jastrzębie Zdrój i Joanna Jędryszczak, zam. par. tutejsza. Zapowiedź druga.

 5.       Serdeczne podziękowania składam Panom: Wojciechowi, Mieczysławowi, Zdzisławowi oraz Filipowi za pomoc w porządkach na strychu zabytkowego kościoła zgodnie z wytycznymi Konserwatora Zabytków w Częstochowie.

 6.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 269 i 276 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę na godz. 900 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 271 i 271.

 7.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Jest również do nabycia kolejny numer dwumiesięcznika dla dzieci „Tęcza” w cenie 5 zł.

 Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczynającego się tygodnia
życzę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i Błogosławionego tygodnia!!!
Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »