Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Msze Święte
  w dni powszednie:

1800

w Niedziele:

800; 930 i 1100 - dla dzieci

 

 

Mini Galeria

img_0890.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XI niedziela zwykła (17.06.2018 r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 1800 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100.

 3.       Na dzień 20 czerwca ONZ wyznaczyła Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Chciejmy naszą serdeczną modlitwą otoczyć tych, którzy z powodu prześladowań musieli opuścić swój rodzinny dom i swoich bliskich.

 4.       Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek podczas Mszy Świętej o godz. 900 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz. 1730.

 5.       W piątek, 22 czerwca obchodzimy 15 rocznicę poświęcenia naszego nowego kościoła, czyli oddania świątyni na wyłączną własność Panu Bogu. Dziękujemy za nasz parafialny wieczernik, w którym gromadzimy się na modlitwie, na liturgii, w którym sprawujemy Najświętszą Ofiarę i inne sakramenty. Ale z tym dziękczynieniem wiąże się też zobowiązanie, abyśmy jako wspólnota odpowiednio dbali o to miejsce szczególnej obecności Pana Boga. Musimy zadbać o to, aby nasz parafialny kościół ciągle piękniał, aby również od strony materialnej był miejscem godnym swego Gospodarza. Jesteśmy to winni również wobec przyszłych pokoleń, które tu po nas przyjdą, aby uzewnętrzniać swoją wiarę i chwalić Trójedynego Boga.

 6.       W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny a dla zmarłych będziemy prosić o życie wieczne.

 7.       W Najbliższym czasie związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Paweł Jędryszczak, zam. par. tutejsza i Marlena Pijewska, zam. par. Lgota Wielka. Zapowiedź druga.

 8.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 177 i 180 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 181 i 185.

 9.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

 10.  W piątek wieczorem zmarł nasz parafianin + Bogumił Krawczyk  – lat 69. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 1400. Wieczny odpoczynek …

 

Wszystkim jubilatom i solenizantom rozpoczynającego się tygodnia
życzę Bożego błogosławieństwa a
wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!

Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »