ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XII niedziela zwykła (25.06.2017r.)

1.    Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.    Dla wielu naszych parafian, zwłaszcza dzieci i młodzieży, rozpoczął się czas zasłużonego wypoczynku po trudach roku szkolnego. Niech ten czas, nie będzie pozbawiony obecności Boga ani też wrażliwości na drugiego człowieka. Wszystkim rozpoczynającym urlopy i czas wypoczynku od codziennych zajęć życzę udanego odpoczynku i wielu pięknych wrażeń.

3.    W czwartek – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Chociaż jutro nie ma obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej pod grzechem ciężkim, to jednak gorąco zachęcam do wzięcia udziału w Mszy św. dla uproszenia obfitych łask dla papieża i Kościoła powszechnego oraz na podziękowanie Panu Bogu za św. Jana Pawła II.

4.    W piątek – zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5.    W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Spotkanie z Żywym Różańcem o godz. 1730 i Msza św.

6.    Na wtorek 18 lipca zaplanowany jest wyjazd na baseny termalne do Uniejowa. Można się zapisać. Jeśli będzie komplet na autokar, to wyjazd dojdzie do skutku. Cena uzależniona będzie od ilość osób jadących.

7.    Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

8.    Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Hofman/Szumski i Kutynia oraz złożenie ofiary 40zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Telenga /341/ i Leszczyński /345/.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę miłej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!