ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XXXII niedziela zwykła  (11.11.2018r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

3.       O godz. 900 śpiewamy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP. Serdecznie zapraszam do wspólnego śpiewu.

4.       Wyjazd na czuwanie nocne na Jasną Górę dzisiaj autobusem o godz. 19.30 z parkingu przed kościołem powrót ok. godz. 1.30. Chętnych proszę o zgłaszanie się w zakrystii.

5.       W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Msza św. połączona z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Będzie możliwość ucałowania relikwii św. Siostry Faustyny.

6.       Jeśli ktoś ma do wycięcia dużego świerka a chciałby ofiarować go dla parafii na plac kościelny jako choinkę to bardzo proszę się zgłosić do Pana Wojciecha albo do mnie.

7.       Tak jak w roku ubiegłym dzieci przygotowały ozdoby choinkowe i ubraliśmy nimi choinki w kościele, tak również w tym roku proszę aby dzieci przygotowały takie ozdoby i ubierzemy nimi dwie choinki przy ołtarzu. Młodzież również zapraszam do wykonania ozdób choinkowych i ubierzemy nimi kolejne dwie choinki. Dla tych którzy przygotują najładniejsze i najwięcej ozdób będą niespodzianki.

8.       Są do nabycia kalendarze dla rolników w cenie 26 zł oraz kalendarze ścienne ze św. Janem Paweł II, Maryjne i Aniołkami w cenie 3,50 zł.

9.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 232 i 232A oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 232 i 223.

10.  Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

życzę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i Błogosławionego tygodnia!!!