w dni powszednie:

800; 930 i 1100 - dla dzieci

c2222.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

VI Niedziela Wielkanocy (21.05.2017r.)

1.    Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.    W dzisiejszą niedzielę przy Urzędzie Gminy Popów w Zawadach przy ul. Częstochowskiej 6 w godzinach od 900 – 1400 jest możliwość oddawania krwi. Serdecznie zapraszam do honorowego oddania krwi, bo jest bardzo duże zapotrzebowanie na krew.

3.    Nabożeństwa majowe w dni powszednie w zabytkowym kościele po Mszy św. o godz.1800 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1100. Zapraszam wszystkich parafian a szczególnie dzieci i młodzież.

4.    Jutro rozpoczniemy kwartalne dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Msza św. o godz. 1900, a następnie procesja ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych. W poniedziałek na Mokrej I przy kapliczce, we wtorek na Mokrej II przy krzyżu koło szkoły, w środę na Mokrej III przy krzyżu koło posesji Pana Józefa Wąsa.

5.    W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. Rozpoczynamy Nowenna do Ducha św. przez Uroczystością Zesłania Ducha Św.

6.    Próby dla dzieci z klasy III w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o godz. 1700.

7.    Serdeczne podziękowania składam Panu Jackowi Mrowiec za częściowe skoszenie trawy i Panu Wojciechowi Makles za pomoc w pracach gospodarczo-porządkowych.

8.    Na sobotę na godz. 900 zapraszam ojców dzieci I Komunijnych do wykoszenia trawy jeśli nie będzie padał deszcz. Proszę o zabranie ze sobą kosę spalinową jeśli ktoś posiada, podkaszarkę czy kosiarkę.

9.    Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

10.  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Noga i Leszczyński oraz złożenie ofiary 40zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Kasprzak /nr 330/ i Suchański /nr 323/.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę miłej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!