w dni powszednie:

800; 930; 1100 - dla dzieci

a.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XIV niedziela zwykła (05.07.2020r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Dzisiejsza niedziela jest niedzielą miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu.

3.       W czasie urlopu i wakacyjnego odpoczynku nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.

4.       Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sfinansuje kolejny zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP. Samochody trafią do jednostek w gminach, w których odnotowana zostanie najwyższa frekwencja w wyborach prezydenckich w niedziele 12 lipca. Pojazdy przekaże Komenda Główna PSP po uzgodnieniu z danym wójtem lub burmistrzem.

5.       W Najbliższym czasie związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Tomasz Wizental, zam. par. Miedźno i Marta Kustalik, zam. par. tutejsza. Zapowiedź pierwsza. Mateusz Stefański, zam. par. tutejsza i Monika Łęgosz zam. par. tutejsza. Zapowiedź pierwsza.  Patryk Kiepura, zam. par. Opatów i Patrycja Wester, zam. par. tutejsza. Zapowiedź druga. Adrian Freus, zam. par. tutejsza i Anita Głąb, zam. par. Danków. Zapowiedź druga.

6.       Serdeczne podziękowania składam Panu Wojciechowi za wszelką pracę przy kościele.

7.       Taca inwestycyjna w miesiącu czerwcu wyniosła 480 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

8.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 124 i 124 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę na godz. 800 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 126 i 126.

9.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

yczę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i B
ł