w dni powszednie:

w Niedziele:

930; 1100 - dla dzieci i 1530

ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

II Niedziela Wielkiego Postu (17.03.2019r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny

2.       Jutro będziemy przeżywać w naszej parafii DOBĘ EUCHARYSTYCZNĄ oraz 38 lat istnienia parafii. Program adoracji jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 700 a zakończenie następnego dnia w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP o godz. 700. W tym dniu będziemy się szczególnie modlić za ojców i opiekunów rodzin.

3.       Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 1630 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1500  a po nich Msza św. Zachęcam do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.

4.       W Najbliższym czasie związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Mateusz Kutynia, zam. par. tutejsza i Kinga Jóźwik, zam. par. tutejsza. Zapowiedź druga.

Michał Wincenciak, zam. par. Jastrzębie Zdrój i Joanna Jędryszczak, zam. par. tutejsza. Zapowiedź druga.

5.       Serdeczne podziękowania składam Panom: Wojciechowi, Mieczysławowi, Zdzisławowi oraz Filipowi za pomoc w porządkach na strychu zabytkowego kościoła zgodnie z wytycznymi Konserwatora Zabytków w Częstochowie.

6.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 269 i 276 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę na godz. 900 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 271 i 271.

7.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Jest również do nabycia kolejny numer dwumiesięcznika dla dzieci „Tęcza” w cenie 5 zł.

życzę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i Błogosławionego tygodnia!!!