Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Msze Święte
  w dni powszednie:

1700

w Niedziele:

930 i 1100 - dla dzieci

 

 

Mini Galeria

DSC_0011.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

V Niedziela Wielkiego Postu (18.03.2018 r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii DOBĘ EUCHARYSTYCZNĄ. Program adoracji jest wywieszony w gablocie. Zakończenie Doby Eucharystycznej jutro w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP Mszą św. o godz. 700. Będziemy się szczególnie modlić za ojców i opiekunów rodzin. Niech św. Józef wyprasza każdemu z nich łaskę dobrego spełniania powierzonych mu obowiązków troski o rozwój i świętość własnej rodziny i innych osób powierzonych ich opiece.

 3.       W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Na Mszy św. o godz. 1100 będzie uroczysta procesja z palmami. Gromadzimy się o godz. 1045 przy drewnianym zabytkowym kościele, tam będzie poświęcenie palm i procesja do tego kościoła. Odbędzie się konkurs na najładniejszą palmę wśród uczniów Szkoły Podstawowej i Przedszkola. Zachęcam do zadbania, uprzątnięcia i odnowienia przydrożnych krzyży na terenie naszej parafii.

 4.       Dzieci, które otrzymały skarbonki z „Jałmużną Wielkopostną”, przynoszą je w przyszłą niedzielę i składają przed ołtarzem.

 5.       Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 1630 i Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 1500 a po nich Msza św. Zachęcam do licznego udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

 6.       W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1100 zapraszam wszystkie dzieci z klasy III wraz z rodzicami.  

 7.       Nasza parafia z Caritasu otrzymała 50 sztuk paschalików do rozprowadzenia. Zostało jeszcze 29 sztuk. Cena 5 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc biednym.

 8.       Serdeczne podziękowania składam Panom Wojciechowi Makles i Mieczysławowi Kajdana za pomoc w pracach na rzecz parafii.

9.       W najbliższą sobotę w nocy przesuwamy zegarki o godzinę do przodu.

 10.  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinie: Rusek oraz złożenie ofiary 30zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Krawczyk /152/ i Płaza /152/.

 11.  Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę miłej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!

Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »