Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Mokra 198
42-120 Miedźno
tel. (34) 317-86-46;
tel. kom. 736-241-670

parafiamokra@gmail.com

 

Mini Galeria

dsc_0003.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

II Niedziela zwykła (14.01.2018 r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Zachęcam do modlitwy w intencjach ludzi, którzy z różnych powodów opuścili swój rodzinny kraj i szukają lepszego życia na obcej ziemi.

3.       We wtorek przypada 18 rocznica śmierci Ks. Henryka Betki, budowniczego naszej świątyni i budynków parafialnych. Zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. o godz. 1700. Będziemy polecać Go miłosierdziu Bożemu. Pamiętajmy również o Nim w swoich osobistych modlitwach.

4.       W środę Kościół w Polsce obchodzi Dzień Judaizmu. Dziękujemy Panu Bogu za wspólną wiarę objawioną na kartach Starego Testamentu.

5.       Od czwartku w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Pan Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo naszej wiary.

6.       W piątek Msza św. o Miłosierdziu Bożym połączona z Koronką.

7.       Została zakończona wizyta duszpasterska tzw. kolęda. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim parafianom, którzy z życzliwością i radością otwierali nie tylko drzwi domów, ale i serca. Bóg zapłać za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę, złożone ofiary, okazaną życzliwość i poczęstunek. W najbliższym czasie będzie podsumowanie tzw. kolędy i sprawozdanie za ubiegły rok.

 8.       Zimowisko organizowane przez Caritas Archidiecezji Częstochowskiej dla dzieci rolników. Szczegóły na stronie www.caritas.czest.pl.

 9.       Zgromadzenie Sióstr św. Józefa w Częstochowie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną do nauki w zespole szkół specjalnych. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej www.znpo.pl.

 10.  Taca inwestycyjna w miesiącu grudniu wyniosła 4670zł. Serdeczne Bóg zapłać.

 11.  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Borgulat i Borgulat oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Pietrzak /104/ i Kasprzyk /108/.

 12.  Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Jest również do nabycia kolejny numer dwumiesięcznika dla dzieci „Tęcza” w cenie 5 zł.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę miłej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!

Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »