Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

w dni powszednie:

w Niedziele:

800; 930 i 1100 - dla dzieci

c2222.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XXXiII niedziela zwykła (17.11.2019r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny

2.       Dzisiaj zbiórka ofiar do puszki z racji III Światowego Dnia Ubogich w odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, o konkretne znaki solidarności z ubogimi.

3.       Z racji przypadającego w piątek wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki sakralnej i śpiewu kościelnego kieruję wyrazy uznania i wdzięczności pod adresem wszystkich którzy służą Panu Bogu i naszej parafii, przez śpiew i grę na instrumentach.

4.       Za tydzień – ostatnia niedziela roku liturgicznego, a zarazem uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, święto patronalne Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po Mszy św. o godz. 1100 odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi.

5.       Serdeczne podziękowania składam Panom Wojciechowi, Mieczysławowi i Ludwikowi za zebranie zużytego sprzętu i dostarczenie na parking.

6.       Są do nabycia kalendarze dla rolników w cenie 27 zł.

7.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem 365 i 369 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty W sobotę na godz. 900 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 1 i 2.

8.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Jest również do nabycia Tęcza dla dzieci w cenie 5 zł.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: † Szymona Lubczyńskiego – lat 45 – od  uczestników pogrzebu będzie odprawionych 9 Mszy św. Wieczny odpoczynek …

yczę Bożego błogosławieństwa a
wszystkim miłej, spokojnej niedzieli