Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Msze Święte
  w dni powszednie:

1700

w Niedziele:

930 i 1100 - dla dzieci

 

 

Mini Galeria

c2222.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

4 Niedziela Wielkanocna (22.04.2018 r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

 2.       Dzisiejsza, 4 niedziela Wielkanocy, jest tradycyjnie nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Przez cały tydzień będziemy się modlić o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.

 3.       Jutro obchodzimy uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa, męczennika i patrona Polski. Pamiętajmy w osobistej modlitwie o naszej umiłowanej Ojczyźnie.

4.       W środę święto Świętego Marka Ewangelisty to tradycyjny dzień modlitwy o urodzaje. Chociaż dopiero od 7 maja przeżywać będziemy specjalne dni modlitw o dobre urodzaje i za kraje głodujące, chciejmy w naszej osobistej modlitwie prosić dobrego Boga, by pobłogosławił wszelkie ludzkie wysiłki, aby przyniosły one obfity plon i owoc i aby nikomu nie brakowało codziennego chleba.

 5.       W ubiegłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy uroczystość wprowadzenie relikwii Apostołów Miłosierdzia: św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II. W związku z tym w każdy piątek po Mszy św. wieczornej będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego a w każdy III piątek miesiąca nabożeństwo to będzie połączone z ucałowaniem relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Natomiast w każdy I czwartek miesiąca dzień modlitw o powołania kapłańskie po Mszy św. będzie odmawiana Litania do św. Jana Pawła II wraz z ucałowaniem relikwii.

 6.       Próba dla dzieci pierwszokomunijnych w środę i piątek o godz. 1700.

 7.       W Najbliższym czasie związek małżeński pragną zawrzeć następujące osoby:

Dawid Pokora, kawaler, zam. par. tutejsza i Aleksandra Bardzińska, panna, zam. par. tutejsza. Zapowiedź pierwsza.

 8.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Sołtysiak Patryk i Kocemba oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W Sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Jóźwik /163/ i Jóźwik /163/.

 9.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. W tym numerze znajduje się relacja z uroczystości wprowadzenia relikwii.

Wszystkim życzę miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!

Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »