This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

a.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

VI niedziela zwykła (16.02.2020r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

3.       W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Msza św. o godz. 1700 o Miłosierdziu Bożym połączona z Koronką. Będzie możliwość ucałowania relikwii Św. Faustyny.

4.       W przyszłą niedzielę, ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

5.       W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1100 będzie spotkanie z Rodzicami dzieci
I Komunijnych.

6.       W ubiegłą niedzielę do puszki na Katolicki Ruch Dobroczynny „Betel” zebrano kwotę 326 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

7.       Serdeczne podziękowania składam Firmie Wolmar za nieodpłatne założenie poręczy ze stali nierdzewnej na schodach przy zakrystii.

8.       Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 48 i 49 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę na godz. 900 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 51 i 52.

9.       Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Cena 6zł.

yczę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i B
ł