Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

XXIV niedziela zwykła (15.09.2019r.)

1.      Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny

2.      Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką.

3.      Dzisiaj rozpoczyna się IX Tydzień Wychowania, który będzie przebiegał pod hasłem „Zamieszkać razem z Jezusem”.

4.      W środę święto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Mimo upływu stuleci jest on nadal czytelnym wzorem życia dla młodego pokolenia. Przez wstawiennictwo Świętego Stanisława Kostki, będziemy prosili Boga o świętość dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież przygotowującą się do bierzmowania od klasy VI do klasy I średniej na Mszę św. o godz. 1800. Jest to także dzień imienin Ks. Arcybiskupa seniora Stanisława Nowaka. Pamiętajmy o Nim w modlitwach.

5.      W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Msza św. o Miłosierdziu Bożym. Po Mszy św. odmówimy Koronkę i będzie możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny.

6.      Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 333 i 333 oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty W sobotę na godz. 800 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 333 i 334.

7.      Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Jest również do nabycia kolejny numer dwumiesięcznika dla dzieci „Tęcza” w cenie 5 zł.

yczę Bożego błogosławieństwa a wszystkim miłej, spokojnej niedzieli
smacznego obiadu i B
ł