Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Konto

Nr konta parafialnego: Raiffeisen Bank 82 1750 0012 0000 0000 3634 5788
 
 W tytule wpłaty wpisujemy "darowizna na cele kultu religijnego", podajemy swoje imie i nazwisko oraz adres zamieszkania w celu możliwości odpisania darowizny od podatku.

Migawki

Mokra 198
42-120 Miedźno
tel. (34) 317-86-46;
tel. kom. 736-241-670

parafiamokra@gmail.com

 

Mini Galeria

c2222.jpg
ID Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

I n f o r m a c j e   d u s z p a s t e r s k i e

II niedziela Adwentu (10.12.2017 r.)

1.       Intencje mszalne i kalendarz liturgiczny.

2.       Kończymy dziś nasze Adwentowe Rekolekcje. Serdeczne Bóg zapłać składam ks. dr Pawłowi Kostrzewskiemu za Słowo Boże wygłoszone do nas.

 3.       Dziś, w drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. W ramach osobistego przygotowania się do spotkania ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu Jego powtórnego przyjścia na ziemię starajmy się wspierać modlitwą i ofiarą materialną naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Po Mszy św. zbiórka do puszki na Fundusz Pomocy temuż Kościołowi.

 4.       Po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z Radą Parafialną.

 5.       W środę, 13 grudnia, przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce (1981 r.). Pamiętajmy o tych, którzy w tym czasie cierpieli, a nawet oddali życie i polecajmy w naszych modlitwach obecnie rządzących, aby dzięki ich mądrości nasza Ojczyzna napełniała się pokojem i dostatkiem.

 6.       Zachęcam do uczestnictwa w roratach, czyli adwentowych Mszach św., które w szczególny sposób pomagają nam razem z Maryją przygotowywać się na przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 7.       Serdeczne podziękowania składam Panom Janowi Wąs, Wojciechowi Makles, Ludwikowi Słaby i Mieczysławowi Kajdana za przejechanie przez parafię i zebranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

 8.       Bardzo proszę aby dzieci i młodzież, którzy przygotowują ozdoby na choinki przyniosły je w przyszłą niedzielę.

 9.       Są do nabycia świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Duża świeca – 12zł, a mała 6zł.

 10.  Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom: Bęben i Kałuża oraz złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziny: Makles Edward i Makles Przemysław/78/.

 11.  Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela.

Wszystkim Parafianom i gościom życzę miłej niedzieli
smacznego obiadu i Bł
ogosławionego tygodnia!!!

Święci Patronowie Szymonie i Judo Tadeuszu – módlcie się za nami!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »