Aktualności wszystkie aktualności »

Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna (14.04.2024r.)

sobota 13.04.2024

3. Przeżywamy dziś Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna w Kościele w Polsce XVI Tydzień Biblijny a zarazem Ósmy Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
  4. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.
  5. Po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych a także z rodzicami dzieci, które będą miały rocznicę I Komunii św.
  6. Serdeczne podziękowania składam Paniom z Akcji Katolickiej: Małgorzacie, Teresie, Malwinie, Judycie oraz Panom Wojciechowi, Zbigniewowi i Michałowi za pomoc w rozebraniu Grobu Pańskiego i Ciemnicy oraz Panu Januszowi Soroka za wygięcie blach na słupki i podmurówkę cmentarza, Panu Wojciechowi za wszelką pomoc w minionym tygodniu i pewnej osobie za prace przy równaniu terenu wokół zabytkowego kościoła.
  7. W ubiegłą niedzielę do puszki na Caritas zebrano kwotę 398zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła rodzinom mieszkającym pod numerem domu 313a i 313a i złożenie ofiary 60zł na kwiaty. W sobotę na godz. 800 zapraszam do sprzątania kościoła rodziny mieszkające pod numerem domu 313 i 322.
  9. Zachęcam wszystkich do czytania prasy katolickiej: Tygodnika Niedziela. Cena 10 zł.

Najnowsze zdjęciawszystkie zdjęcia »