This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

w dni powszednie:

w Niedziele:

930 i 1100 - dla dzieci

Kaplica przedpogrzebowa Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Miejsce gdzie rodzina i przyjaciele mogą w skupieniu pożegnać ukochaną osobę, a nawet czuwać przy niej przez całą noc. W miejscu tym odbywają się wstępne ceremonie pogrzebowe.

Nasza kaplica jest wyposażona w profesjonalną chłodnie z której mogą korzystać również osoby z poza parafii.