This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

w dni powszednie:

w Niedziele:

930 i 1100 - dla dzieci

Wakacje 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniach 18-24 lipca 2010r. grupa młodzieżowa pod wodzą ks. Proboszcza kan. Piotra Hernoga udała się na wakacyjny wyjazd do Zakopanego. Dzięki zorganizowanemu wcześniej festynowi i pozyskanym środkom, możliwe było dofinansowanie tego wypoczynku. Mając za towarzyszkę wspaniała atmosferę i wymagającą pogodę, należy podkreślić, że wszyscy stanęli na wysokości zadania, tzn. nikt nie poniósł porażki na szlakach górskich i doszedł do „mety”. Rekompensatą za podjęty trud i wysiłek były wspaniałe, wręcz cudowne krajobrazy naszych polskich i nie tylko Tatr.  Wyrazy wdzięczności dla naszego kierowcy Pana Zbyszka Kicińskiego, za troskę nie tylko w czasie drogi, lecz także na szlakach górskich. W czasie naszego pobytu przybył do nas ks. Grzegorz Paszka - wikariusz parafii św. Marcina w Kłobucku, który jest wytrwanym wędrowcem górskim i przewodnikiem, "który ma wszystkich przewodników pod sobą"

Bardzo gorąco i serdecznie pragniemy podziękować za okazaną nam pomoc przez ks. Mariusza Jędrzejczyka, obecnego wikariusza parafii NMP Częstochowskiej w Częstochowie, w zorganizowaniu obiadów i miejsc noclegowych. (Na zdjęciu ten po prawej)

Zapraszam do obejrzenia galerii.