Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

a.jpg
Wakacje 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniach 18-24 lipca 2010r. grupa młodzieżowa pod wodzą ks. Proboszcza kan. Piotra Hernoga udała się na wakacyjny wyjazd do Zakopanego. Dzięki zorganizowanemu wcześniej festynowi i pozyskanym środkom, możliwe było dofinansowanie tego wypoczynku. Mając za towarzyszkę wspaniała atmosferę i wymagającą pogodę, należy podkreślić, że wszyscy stanęli na wysokości zadania, tzn. nikt nie poniósł porażki na szlakach górskich i doszedł do „mety”. Rekompensatą za podjęty trud i wysiłek były wspaniałe, wręcz cudowne krajobrazy naszych polskich i nie tylko Tatr.  Wyrazy wdzięczności dla naszego kierowcy Pana Zbyszka Kicińskiego, za troskę nie tylko w czasie drogi, lecz także na szlakach górskich. W czasie naszego pobytu przybył do nas ks. Grzegorz Paszka - wikariusz parafii św. Marcina w Kłobucku, który jest wytrwanym wędrowcem górskim i przewodnikiem, "który ma wszystkich przewodników pod sobą"

Bardzo gorąco i serdecznie pragniemy podziękować za okazaną nam pomoc przez ks. Mariusza Jędrzejczyka, obecnego wikariusza parafii NMP Częstochowskiej w Częstochowie, w zorganizowaniu obiadów i miejsc noclegowych. (Na zdjęciu ten po prawej)

Zapraszam do obejrzenia galerii.