w dni powszednie:

930 i 1100 - dla dzieci

a.jpg
Wakacje 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniach 18-24 lipca 2010r. grupa młodzieżowa pod wodzą ks. Proboszcza kan. Piotra Hernoga udała się na wakacyjny wyjazd do Zakopanego. Dzięki zorganizowanemu wcześniej festynowi i pozyskanym środkom, możliwe było dofinansowanie tego wypoczynku. Mając za towarzyszkę wspaniała atmosferę i wymagającą pogodę, należy podkreślić, że wszyscy stanęli na wysokości zadania, tzn. nikt nie poniósł porażki na szlakach górskich i doszedł do „mety”. Rekompensatą za podjęty trud i wysiłek były wspaniałe, wręcz cudowne krajobrazy naszych polskich i nie tylko Tatr.  Wyrazy wdzięczności dla naszego kierowcy Pana Zbyszka Kicińskiego, za troskę nie tylko w czasie drogi, lecz także na szlakach górskich. W czasie naszego pobytu przybył do nas ks. Grzegorz Paszka - wikariusz parafii św. Marcina w Kłobucku, który jest wytrwanym wędrowcem górskim i przewodnikiem, "który ma wszystkich przewodników pod sobą"

Bardzo gorąco i serdecznie pragniemy podziękować za okazaną nam pomoc przez ks. Mariusza Jędrzejczyka, obecnego wikariusza parafii NMP Częstochowskiej w Częstochowie, w zorganizowaniu obiadów i miejsc noclegowych. (Na zdjęciu ten po prawej)

Zapraszam do obejrzenia galerii.