Facebook  ul. Mokra 198  34 317 86 46, 736 241 670   parafiamokra@gmail.com A A A  

Miesiąc październik - miesiącem modlitwy różańcowej

sobota, 01-10-2022

Miesiąc październik - miesiącem modlitwy różańcowej

To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Skorzystajmy z tego czasu łaski, jaki po raz kolejny daje nam Pan Bóg. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym i Mszy Świętej, która będzie w dni powszednie o godz. 17.00 w tym kościele a następnie różaniec.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM