Facebook  ul. Mokra 198  34 317 86 46, 736 241 670   parafiamokra@gmail.com A A A  

Msza św. w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej w 1940 r.

sobota, 02-04-2022

Msza św. w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej w 1940 r.

Transmisje z Uroczystej Mszy św., której przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. kan. dr Adam Fogelman wykładowca filozofii w WSD w Częstochowie w koncelebrze z ks. kan. Maciej Woszczykiem proboszczem z Opatowa

w intencji ofiar Zbrodni Katyńskiej dokonanej w 1940 roku na polskich jeńcach wojennych, żołnierzach Wojska Polskiego, Korpusu Ochrony Pogranicza, Policji Państwowej, służby więziennej, za ofiary toczącej się wojny na Ukrainie, o zakończenie działań wojennych i nastanie pokoju pomiędzy zwaśnionymi narodami.
Transmisja jest udostępniona na Facebooku Parafii Mokra

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM