Facebook  ul. Mokra 198  34 317 86 46, 736 241 670   parafiamokra@gmail.com A A A  

Niedziela Dobrego Pasterza

sobota, 07-05-2022

Niedziela Dobrego Pasterza

W IV Niedzielę Wielkanocną Dobrego Pasterza obchodzony jest co roku Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który w polskim Kościele rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania. W tym roku obchodzony jest 8 maja.
Maturzyści, studenci, absolwenci studiów pomaturalnych lub wyższych uczelni, pragnący w roku akademickim 2022/2023 podjąć studia teologiczno-filozoficzne oraz formację do kapłaństwa, oczekiwani są w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego przy ul. Św. Barbary 41 w Częstochowie. Egzamin wstępny do Seminarium odbędzie się w dwóch wybranych terminach: 9 lipca br., sobota, godz. 10.00 oraz 10 września br., sobota godz. 10.00. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie naszego Seminarium: www.seminarium.czest.pl.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM