Facebook  ul. Mokra 198  34 317 86 46, 736 241 670   parafiamokra@gmail.com A A A  

ZBIÓRKA ZEPSUTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, TABLETÓW, LAPTOPÓW, ZEGARKÓW TARCZOWYCH

sobota, 22-04-2023

ZBIÓRKA ZEPSUTYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, TABLETÓW, LAPTOPÓW, ZEGARKÓW TARCZOWYCH

Wraz z Akcją Katolicką Archidiecezji Częstochowskiej włączamy się w dzieło budowy studni w Czadzie. Na ten cel organizujemy zbiórkę zepsutych telefonów komórkowych, tabletów, laptopów, zegarków tarczowych i drobnych monet z całego świata. Zebrane rzeczy przekażemy Ojcom Sercanom prowadzącym misje w Czadzie, którzy dochód z recyklingu sprzętu i wymiany monet przeznaczą na budowę studni głębinowej w Czadzie, który cierpi na brak wody do picia. Zachęcam do włączenia się w to piękne dzieło. Zbiórka trwa do końca maja. Sprzęt i monety składamy do kartonów wystawionych w kościele.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM