Facebook  ul. Mokra 198  34 317 86 46, 736 241 670   parafiamokra@gmail.com A A A  

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

sobota, 04-03-2023

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

W dniu 2 marca br. w naszej parafii odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w celu pozyskania środków jako pomoc kościołowi misyjnemu będącemu w potrzebie, wspólnotom kościoła prześladowanego. Przychody z akcji wspomogą Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii, Tanzanii.

Serdeczne podziękowania składam na ręce tych, którzy zaangażowali się w owe przedsięwzięcie. W sposób szczególnym pragnę podziękować Panu Wojciechowi za przejechanie ciągnikiem przez parafię i zebranie zużytego sprzętu oraz Panom Adamowi i Zbigniewowi, którzy Mu pomagali.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM